Takip Cenneti Nedir?

Takip Cenneti 'ne hoş geldin! Bilmeni isteriz ki Takip Cenneti ve uygulamaları doğru kullanıldığı taktirde sosyal medya hesabın için gerekli olan cevherdir. Takip Ceneti, sosyal medya uygulamaları geliştirerek şu anki jenerasyonda sana sosyal medya kullanımında sana yardım eder.

Takip Cenneti 'nin Amacı Nedir?

Takip Cenneti sosyal medya platformlarında, doğru kullanıldığı taktirde belirlediğin bir kitleye ulaşman için tüm desteği sağlar. Bu, aslında Takip Cenneti 'nin yaratılış amacıdır.

Sosyal Medya Boost Nedir?

“Sosyal Medya Boost “ demek oluyor ki Takip Cenneti 'nin dilimize uyarladığı terimiyle “Sanalizasyon”. Sanalizasyon; sosyal medya hesaplarının belirli bir kitleye sahip olduğunu varsayım olarak göstermek anlamına gelir. Varsayım (Sanalizasyon) olarak gösterilen profillerin görsel algı konusunu göze alarak, sosyal medya hesaplarının ulaşmak istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabilmesi uygulamalarımızca her gün kanıtlanmaktadır.

Hesabım Risk Altında Mı?

Takip Cenneti sitemi üzerinden verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına olan etkisini an ve an kayıt ediyor ve gözlemliyoruz. Bilmenizi isteriz ki Takip Cenneti sitesi uygulamaya girdiği tarihten itibaren, kullanıcılarımız tarafından kötüye kullanım olmadığı sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemedik. Bir başkası tarafından size yapılan beğeni, takip v.b eylemler sizin hesabınız için risk oluşturmaz. Siz ancak instagram politikalarını ihal ederseniz hesabınız kısıtlanabilir. Yani özetle, size veya işlem yapmak istediğiniz hesaba yapacağınız bir işlem yüzünden o hesap zarar görmez. Öyle olsaydı istediğimiz sanatçı, fenomen v.b hesabı biz dilediğimiz gibi takip, beğeni, izlenme gönderip kapattırırdık :) Fakat, yinede sözleşme unsurları gereği;  oluşacak herhangi bir problemden dolayı Takip Cenneti uygulamalarının hiçbir sorumluluğu almadığını bilmenizi isteriz. 

Hesabıma Etkisi Nedir?

Takip Cenneti üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.

Nasıl Paket Satın Alabilirim?

Takip Cenneti üzerinden paket seçim işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra satın al sekmesine tıklıyoruz, Bir sonraki Bölümde ilgili sizden istenilen bilgileri eksiksiz girdikten sonra,  En son bölümde ödeme seçeneklerini göreceksiniz. Burada size uyan seçeneği seçip devam edebilirsiniz. Kredi Kartı ile yapılan ödemeler tamamen PAYTR üzerinden %100 Güvenli ve 3D Secure ile bankanız aracılığı ile yapılmaktadır. Girdiğiniz hiçbir bilgiyi biz veya PAYTR göremez, sunucularda saklanamaz veya paylaşılamaz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde Takip Cenneti veya PAYTR alt yapısında bulunmamaktadır. PayTR ile yaptığınız ödemeler 3D secure sistemi ile korunmaktadır.


Otomatik İşlemler

Otomatik işlemler site üzerinden sürekli işlem yapmanızda size fayda sağlar. Otomatik işlemleri oluşturduktan sonra site üzerine hiçbir işleme gerek duymazsınız. Otomatik işlemler sosyal medya platformlarında paylaştığınız gönderilere otomatik olarak belirlediğiniz servisi aktif eder ver Takip Ceneti sitesi üzerinde satın aldığınız paket detayındaki süre boyunca gönderim sağlar. Bu durum işlemlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz size daha fazla süre kazandırır.


SIRADA

Bu durum siparişinizin sırada olduğunu ve gönderdiğiniz bağlantının tarafımızca kontrol edildiği durumdur. Eğer siparişiniz bu durumu geçerse sipariş sırasına alınır ve “Sipariş Alındı” durumuna geçer.

Sipariş Alındı

Bu durum siparişinizin kontrolü yapıldıktan sonra sıraya alındığı durumdur. Bize gönderdiğiniz bağlantı işlem görmek için sırada bekler ve sırası gelince “Gönderiliyor” durumuna geçer.

Gönderiliyor

Bu durum siparişinizin yüklenme aşamasında olduğu anlamına gelir. Siparişiniz, sipariş verdiğiniz servis açıklamasında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.

Kısmi Tamamlandı

Bu durum siparişinizin bir kısmının yüklediği, yüklenmeyen kısmın otomatik olarak iade edildiği anlamına gelir. Bazı durumlarda satın almak istediğiniz platformda güncellemeler olmaktadır ya da bu durum haricindeTakip Cenneti servisleri sürekli güncellenir ve en iyi servisi size sunmaya çalışır. Fakat bazı durumlarda sipariş yoğunluğundan dolayı ya da yukarıda bahsedildiği gibi sosyal medya platformlarının sürekli güncellenmesinden dolayı eksik gönderim sağlayabiliyoruz. Bu durumda siparişinizin tamamlanmayan kısmını iade ediyoruz. Eğer bu durumla karşılaşırsanız tekrar sipariş verebilir, eksik kısmı tamamlayabilirsiniz.

İptal Edildi

Siparişinizin iptalinin birçok nedeni bulunmaktadır. En çok karşılaştığımız iptal nedeni; servislerin açıklama kısmında belirtilen “link” türüne uyulmamasıdır. Servis açıklamalarında yazan link türüne uyulmadığı durumda siparişiniz “Bekliyor” durumunda takılabilir ya da İptal edilebilir. Bu durumda yapmanız gereken link türünü kontrol edip tamamen İngilizce karakterler kullanarak link vermelisiniz. Türkçe karakterler “ÖÇŞİÜĞöçşğü” kabul edilmemektedir. Link türü haricinde de siparişinizin iptal edilmesinin birçok nedeni olabilir. Eğer sosyal medya platformları ya da Takip Cenneti servisleri sipariş verdiğiniz esnada güncelleniyorsa siparişiniz iptal edilecektir. Tüm bu nedenlerden dolayı siparişiniz iptal edilirse Takip Cenneti panel üzerinde bulunan bakiyeniz otomatik olarak iade edilir. Kontrollerini sağladıktan sonra tekrar sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Sorunları

Takip Cenneti ekibi siparişlerinizi en kısa sürede tamamlamayı hedefler. Eğer herhangi bir problem ile karşılaşırsanız ekibimize bildirmekten çekinmemelisiniz. Bilmenizi isteriz ki tüm siparişleri sizin isteğiniz doğrultusunda tamamlamak bizim görevimizdir. Herhangi bir sipariş probleminde “Destek” bölümünden yeni bir bildirim oluşturabilirsiniz. Aşağıda genel olarak sipariş sorunlarının ne gibi sonuçlar doğrultusunda karşı karşıya kalacağınızı belirttik.


Siparişlerim Çok Yavaş

Bilmenizi isteriz ki Takip Cenneti ekibi siparişlerinizi tamamlamak için 7/24 aktif bir şekilde çalışıyor. Fakat muhteşem bir ekibe sahip olsak ta, sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleneceğini bilemiyoruz. Öyle zamanlar geliyor ki bir gün boyunca siparişlerinizi tamamlayamadığımız günler oluyor. Bu gibi durumlar bizim kontrolümüz altında olup Takip Cenneti panel üzerinden bilgilendirmesini yapıyoruz. Bunun haricinde satın aldığınız servis bazı durumlarda çok yoğun olabiliyor. Bunun için “Servis Fiyatları Neye Göre Belirlenir?” yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde başlamazsa mutlaka destek talebi oluşturunuz.

Takip Cenneti Servisleri

Takip Cenneti servisleri her geçen gün artıyor, isteğinize göre düzenleniyor ve geliştiriliyor. Takip Cenneti ekibi size en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Bu yüzden hiç durmadan çalışıyoruz ve size en iyi servisleri sunuyoruz.

Servis Açıklamaları Ne Anlama Geliyor?

Her servisin özelliği farklı olduğundan dolayı, yazan açıklamalar sadece bir servise özeldir ve diğer servisler aynı özellikleri göstermediği sürece değişmezler. Açıklama kısmı siz Takip Cenneti müşterilerine yol göstermek için yazılır ve düzenlenir. Takip Cenneti müşterileri belirtilen açıklamalara uymak zorundadırlar.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Eğer siparişinizin hızlı ve düzgün bir biçimde tamamlanmasını istiyorsanız mutlaka servis açıklamasında belirtilen maddelere uymalısınız. Aksi taktirde servisiniz iptal olabilir, gecikebilir ya da geri dönüşü olmaksızın siparişiniz tamamlandı olarak gözükebilir. Hesabınıza, ya da herhangi bir platformda bulunan hususlarınıza gereğinden fazla Spam’a maruz bırakmak platformlardaki deneyiminizi düşürebilir hatta sosyal medyada bulunan hesaplarınız kapanabilir. Bunları göz önüne alarak gerektiği kadar işlem yapmaları Takip Cenneti müşterilerinin kontrolü altındadır.

Servis Hızı Neye Göre Değişiyor?

Servis hızları genel olarak sipariş yoğunluğuna, sosyal medya platformlarındaki güncellemelere veya servis güncellemelerine göre belirleniyor. Genel olarak Takip Cenneti’nin en yoğun olduğu saatler 12:00 , 20:00 arasıdır. Takip Cenneti yöneticilerinin servis hızlarını öğrenmek için en büyük tavsiyesi; sipariş vermeden önce Takip Cenneti müşterilerinin serviste belirtilen minimum miktarları kullanarak denemeler yapmalarıdır.

Servis Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Takip Cenneti servislerinin fiyatları genel olarak servisin yoğunluğuna göre belirlenir. Eğer servis gereğinden fazla kullanılıyorsa servis yavaşlığı artacak ve fiyat bu yüzden düşecektir. Eğer bir servise gereğinden fazla talep olmazsa, servis hızlı başlayacak ve fiyatı yüksek olacaktır.

Takipcenneti.net | Tüm hakları saklıdır. © 2017-2023