Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1
Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke farklı bir servisten veya dışardan dahi bir bir sipariş girerseniz veya farklı işlemler yaparsanız sistem siparişinizi tamamlandı olarak görür ve iadesi / iptali mümkün değildir. Lütfen Yeni bir sipariş vermeden önce aktif verdiğiniz siparişinizin tamamlanmasını bekleyiniz.

Madde 2
Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez! Lütfen Hesabınızı Herkese Açık yapınız.

Madde 3
Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.

Madde 4
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 5
Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 6
Takipcenneti.net hiçbir zaman süre garantisi vermez, sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte servis açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz en yakın tahmini sürelerdir.

Madde 7
+18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara işlem yapmak yasaktır. Bu hesaplara işlem yapmainsiyatifi takipcenneti.net'e aittir. Siparişiniz tamamlanmaz veya gönderilmez. Ücret iadesi veya iptali mümkün değildir.

Madde 8
Keyfi veya herhangi bir sorun sebebi ile satın alınan paket kesinlikle iade edilmemektedir, Lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 9
Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı sonucu verirse bizden yanıt gelene kadar başka yerlerden işlem girmeyiniz!

Madde 10
Telafi garantili servislerde verilen siparişlerde ilgili linkin başlangıç sayısının altına düşmesi durumunda garanti koşulu geçersiz sayılır.

Madde 11
Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 12
Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

Madde 13
Takipcenneti.net bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.