Türk Beğeni Servisi

Türk Beğeni Servisi, hesabınız için ihtiyacınız olan daha fazla kitleye ulaşmanızı ve popülerliğinizi artırmanızı sağlar. Dilediğiniz Instagram Hesabınız için ihtiyacınıza göre paketlerimizi inceleyebilir ve siparişinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Türk Beğeni Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın. Instagram'da beğeni göndermek istediğiniz hesabın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve beğeni gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi içerisinde siparişiniz tamamlanır. 

Neden Türk Beğeni Satın Almalısınız?

Dünya'nın en çok kullanılan resim/video paylaşım platformu Instagram'da bir paylaşım ile milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken Instagram'da kişisel veya işletme profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi ve abone alamadıysanız Takip Cenneti size dilediğiniz kadar beğeni/aboneyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Instagram Hesabınız için para kazanmayı aktif etmek amacında olun, isterseniz profilinizi büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde. Takip Cenneti Türk Beğeni paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

Beğeni Alırsam Hesabım Zarar Görür Mü?

Günümüzde bir çok fenomen ve fenomen adayı Instagram profilinin yüksek etkileşim almak,  izlenme ve ilgiyi artırmak için Takip Cenneti üzerinden beğeni satın almakta. Takip Cenneti kesinlikle hesabınızı riske atacak veya kapanmasına neden olacak bir işlem gerçekleştirmez. Beğeni gönderimleri Instagram'ın izin verdiği sistemlerle normal ve legal yollarla sağlanmaktadır.. Yani beğeni satın almanız kesinlikle kanalınız için bir risk teşkil etmemektedir.

Beğeni Almak İçin Instagram Hesap Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Bize beğeni göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği paylaşım linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece paylaşım linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz beğenilerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz beğeniler için kesinlikle onlara yada başka paylaşımlara beğeni yapmak zorunda değilsiniz. 

Beğeni Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

Takip Cenneti şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır. Bu sebeple diğer Sosyal Medya Satış sitelerinin aksine Takip Cennetinde; Instagram kaynaklı herhangi bir problem veya kısıtlamanız yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

Beğeniler Bir Süre Sonra Azalır Mı?

Satın almış olduğunuz beğeniler tamamen gerçek Instagram kullancılarından oluşur ve normal olarak sizi tanımadığı veya profilinize ilgi duymadığı taktirde beğenmekten vazgeçme ihtimali bulunmaktadır. Fakat bu oranlar oldukça düşük ve çok uzun vadede gerçekleşmektedir.

Hesabımın Gizlide Bu Şekilde Abone Satın Alabilir Miyim?

Eğer Hesabınızı diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz beğeni sayınızın hesaplamasını yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce hesabınızın herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz.