WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

#Whatsapp erişim sorunu

'Whatsapp çöktü mü?' sorusu, Whatsapp'tan mesaj gönderemeyen kullanıcılar tarafından sorgulanıyor. Dünyanın en çok popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'a erişim sorunu yaşanıyor. Mesaj göndermek isteyenler mesajının gönderilmediğini görüyor ve "Bağlanıyor" uyarısı ile karşılaşıyor. Kullanıcılar ise 'Whatsapp çöktü mü, ne oldu, Whatsapp'ta sorun mu var?' sorularının cevabını merak ediyor.

1WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ 3 Nisan Instagram, Whatsapp çöktü mü, mesajlar neden gitmiyor, ne oldu Whatsapta ve Instagramda sorun mu var

"WhatsApp çöktü mü?" sorusu milyonlarca kullanıcı tarafından sorgulanıyor. iPhone ve Android telefon kullanıcıları şuanda WhatsApp'tan iletişim kuramıyor. WhatsApp'ın bağlı olduğu Meta'dan ise konu ile ilgili resmi bir açıklama henüz gelmedi.

2WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Sosyal medyada kullanıcılar Whatsapp ile ilgili erişim sorunu yaşadıklarını belirtirken, bazı kullanıcılar da Whatsapp ile birlikte Instagram'a erişim sağlayamadıklarını ifade etti.

 

3WHATSAPP NE ZAMAN DÜZELECEK

WHATSAPP NE ZAMAN DÜZELECEK?

Konuyla ilgili olarak WhatsApp yetkililerinden henüz açıklama gelmedi. Sorun zaman zaman düzelse de sorunun zaman tam olarak kalkacağı merak konusu.

4WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ 3 Nisan Instagram, Whatsapp çöktü mü, mesajlar neden gitmiyor, ne oldu Whatsapta ve Instagramda sorun mu var

Başta fotoğraf ve yazılı veri paylaşımı amaçlı olmak üzere dünyada 1 milyardan fazla insanın kullandığı WhatsApp uygulamasındaki bağlantı sorunu sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

 

5KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, sosyal medya hesabı üzerinden "Whatsapp servislerinde global bir hizmet kesintisi olduğu Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezimiz tarafından raporlanmıştır. Ekiplerimiz süreci takip etmektedir. Vatandaşlarımız yerli ve milli uygulamalarımız ile kesintisiz iletişime devam edebilirler." açıklamalarında bulundu.