Takip Cenneti Instagram Takipçi Tik tok Takipçi Facebook Takipçi -

TAKİP CENNETİKULLANICI SÖZLEŞMESİ

Şartlar ve Koşullar

Lütfen hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. takipcenneti.net'e üzerinden sipariş verip , hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

1. Genel


● Atm ile bakiye yatıran kullanıcılar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.
● takipcenneti.net servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● takipcenneti.net herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.
● Tek bir Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu takipcenneti.net değildir.
● takipcenneti.net Instagram, Facebook, Twitter, Youtube veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.
● Her servise verilen düşme oranları, hesap başına verilen tahmini oranlardır. Max Bu oranlar sipariş verilen hesaba göre değişir. Örnek : Hiç paylaşımı olmayan, profil resmi bile bulunmayan bir hesap ile özgün paylaşımlar yapan ve tüm profil bilgileri doldurulmuş hesaplarda düşme oranları aynı değildir..2. Hizmet


● takipcenneti.net Instagram/Twitter/Facebook/Youtube veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya, izlenme, abone, etkileşim arttırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.
● takipcenneti.net yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
● Organik Haricinde satılan Tüm hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini veremiyoruz.
● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.3. İade Koşulları


● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, takipcenneti.net hizmetlerinde kullanılması gerekir.
● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
● Sipariş verdikten sonra profili gizliye alırsanız veya kullanıcı adı değiştirirseniz iptal veya geri iade yapılmaz.
● takipcenneti.net yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.Gizlilik Politikası● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.
● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.
● Sisteme girilen tüm Kredi kartı v.b özel bilgiler Shopier altyapısı ile kendi bankanız arasında özel sertifikalı sunucularda işlem yapılarak gerçekleşmektedir. Tüm işlemler 256bit Sll sertifikalı ve güvenlidir.
● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.
● takipcenneti.net bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.