E-Ticaret Yazılımları ve Hizmetleri


İşinizi İnternete Taşıyın
Hiçbir yerde bulamayacağınız özelliklere sahip, SEO uyumlu güvenilir bir altyapıyla e-ticaret sitenizi kurarak dünyaya açılın.

E-Ticaret Sitesi Nedir?
E-ticaret sitesi, online siteler üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyen kişilerin şirketleri ya da şahısları adına kurdukları sitelerdir. E-ticaret, internetin hızla yayılmaya başlaması ile birlikte hayatımıza girmiş olan bir kavramdır. Özellikle dijital pazarlama unsurlarının artması ve internetin insan hayatında önemli bir hal alması e-ticaret sitesinin pek çok firma ve kişi tarafından kullanmasını sağlamaktadır. E-ticaret sitesi, herhangi bir ürünün ya da hizmetin çeşitli ödeme seçenekleri ile internet üzerinden ticaretinin yapılması için bir aracıdır.
Tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının da değişmesine neden olan e-ticaret sitesinin geleneksel alışveriş yöntemlerinden pek çok farkı ve üstün yönü vardır. Peki, e-ticaret sitenin tüketicilere ve firmalara sağladığı faydalar nelerdir?

E-Ticaret Sitesinin Faydaları
E-ticaret sitesi, firmaların 7/24 açık olan şubeleridir. Herhangi bir şekilde kapalı olma durumunun olmaması e-ticaret sitelerinin firmalara ve tüketicilere sağladığı en büyük faydalardan bir tanesidir. E-ticaret sitesi aracılığı ile internet üzerinden alışveriş yapılması tüketicilerin zaman tasarrufu yapmalarını sağlamaktadır. E-ticaret sitesi, müşterilerin pek çok farklı siteyi incelemesine yol açmaktadır. Bu durum tüketicilerin farklı seçenekler arasından kendileri için en uygun seçeneği bulabilmelerine yardımcı olur. E-ticaret sitesi, fiziki mağazalara daha az maliyetlidir. Fiziksel mağazalarda mağaza kirası, çalışan maaş ve sigorta primleri, yemek, elektrik gibi pek çok gider bulunmaktadır. Ancak e-ticaret sitelerinin yıllık bazı bakımları dışında herhangi bir maliyeti bulunmamaktadır. E-ticaret sitelerinin daha düşük maliyetlere sahip olması internetten satılan ürünlerin daha uygun fiyatlı olmasını sağlar. E-ticaret sitelerin stokta bulundurma gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Bu sayede firmalar depo masrafı vs. gibi masraflardan da kurtulabilirler.

E-ticaret Siteniz Hemen Yayında
Teknik bilgi gerektirmeden, yazılım bilmeden e-ticaret sitenizi kurarak hemen içerisinde dünyaya açılın. Alan adı, hosting, e-mail, kurulum, güvenlik, yedekleme tarafımızdan sağlanır ve e-ticaret siteniz hemen yayında olur.

Benzersiz Tasarımlar
Profesyonel ekibimizce tarafından hazırlanmış e-ticaret şablonları arasından dilediğinizi seçin. Şablonlar her sektörün ihtiyacına yönelik özenle hazırlanmıştır. Yönetim paneli ile her şeyi özelleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza Uygun E-Ticaret Paketleri Sanal pos entegrasyonları, kargo takip entegrasyonları, ödeme yöntemleri, SMS modülleri ve daha fazlası. Takip Cenneti yazılımları ile ihtiyaçlarınıza uygun modülleri aktif edebilirsiniz, teknik bilgi gerektirmez ve pratik kullanım imkanı sunar.